Inžineriniai tinklai

Gyvenantys butuose apie inžinerinius tinklus vargu ar galėtų jus pakonsultuoti iš savo gyvenimiškos patirties. Tačiau tie, kurie kuriasi atokesnėse nuo miestų ir miestelių vietovėse, naujose gyvenvietėse ar sodybose, be abejo, žinos apie ką kalbate. Kadangi su jų įrengimu jei ne kiekvienam, tai tikrai dažnam namo atokesnėje vietovėje savininkui yra tekę susidurti. Trumpai tariant, inžineriniai tinklai – tai pagrindinės komunikacijos, tokios kaip, pavyzdžiui, kanalizacija, vandentiekis ir lietaus nuotekos.

Dvi dažniausiai besikreipiančių klientų grupės, tai yra žmonės, kurie nori apsigyventi arba jau gyvena senos statybos name ir skundžiasi vandentiekio arba kanalizacijos sutrikimais. Ir taip pat tie, kurie ruošiasi gyventi naujos statybos name. Juk patogiam ir kokybiškam gyvenimui, be abejo, reikia patogumų o be namą neturintį atvestų inžinerinių tinklų vargu ar drįstume pavadinti patogiu. Vandentiekis išsprendžia daugybę rūpesčių buityje. Tai reiškia, kad galima ne tik patogiai išsimaudyti ar atlikti kitos namų ruošos darbus, kuriems reikalingas vanduo, bet kokiu paros ir metų laiku. Tik pagalvokite, kiek vargo būdavo mūsų proseneliams, nešusiems vandenį iš šulinių ar kitų vandens šaltinių kasdienėms reikmėms. Šiuo metu tai įsivaizduoti praktiškai neįmanoma. Be to, dar vienas vandentiekio privalumas, tai – tinkamos kokybės vartojimui vanduo. O tai nebūtinai galėsite užtikrinti naudodamiesi vandens gavybai kitu būdu, arba tiesiog turėsite reguliariai jo kokybę tikrinti arba pirkti geriamąjį vandenį pardavimo vietose.

Žinoma, turint atvestą vandentiekį, būtina pasirūpinti ir kanalizacija. Arba kitaip tariant, nuotekomis, kurios susidaro prausiantis, skalbiant, plaunant indus ir pan. Jeigu, kaip jau buvo minėta anksčiau, gyvenantys butuose su tokia problema nesusiduria, tai gyvenantiems atokesnėje vietovėje tai gali būti rimta problema. Du dažniausiai pasitaikantys pasirinkimai, tai – kanalizacijos atvedimas, arba nuotekų surinkimo talpyklos. Antrąjį variantą neretas renkasi tikėdamasis sutaupyti. Tačiau realybė pasirodo esanti kitokia. Įrengus nuotekų surinkimo talpyklą, tenka nuolat skaičiuoti sunaudojamo vandens kiekį tam, kad neviršyti rezervuaro talpos. Be to, nuotekų pripildytą talpą reikia reguliariai ištuštinti. Tai reiškia, kad reikia kviesti specialistus, turinčius tam pritaikytą specialią techniką. Tuo pačiu tai taip pat reiškia ir papildomus pinigus. Žinoma, kiekvienu atveju reikalinga konsultacija atsižvelgiant į konkrečią situaciją bei aplinkybes.

Tuo tarpu lietaus nuotekų įrengimas padės surinkti lietų arba tirpstantį sniegą nuo stogo, apsaugoti namo pamatus bei namo infrastruktūrą. Netvarkytas lietaus nutekėjimas gali pridaryti ir daugiau bėdų, tokių kaip aplinkos niokojimas. Todėl itin svarbu skirti dėmesio kokybiškam lietaus nuotekų įrengimui. Be to, lietaus nuotekų įrengimas jums taip pat padės sutaupyti geriamo vandens ir sumažinti nuotekų kiekį. Įrengę poreikius atitinkančius rezervuarus, galėsite vandenį kaupti juose. O prireikus galėsite patogiai jį naudoti vejos, daržo, kitų augalų laistymui bei buitiniams darbams, kuriems reikalingas vanduo. Tai ne tik atsakingas, taupus, bet ir aplinkai draugiškas sprendimas, kuris taip pat džiugina ir finansine prasme. Kartą investavus į lietaus nuotekų įrengimą ir lietaus kaupimo rezervuarą – neeikvosite pinigų nuolat už geriamą vandenį laistymui ir kitiems namų ruošos ar aplinkos priežiūros darbams.

Kodėl verta rinktis mus inžinerinių tinklų įrengimui? Mes siūlome:

Inžinerinių tinklų įrengimo bei sąnaudų planavimą. Prieš bet kokius inžinerinių tinklų įrengimo darbus, būtina turėti tinkamai parengtą projektą. Priklausomai nuo tokių aspektų kaip inžinerinių tinklų įrengimo vieta, jų išdėstymas bei pasirinktos medžiagos, keičiasi ir bendra komunikacijų įrengimo kaina. Todėl dar prieš pradedant darbą būtina kruopščiai apskaičiuoti, kiek ir kokių medžiagų projekto įgyvendinimui reikės, taip pat smulkmeniškai numatyti kiekvieną komunikacijų tiesimo žingsnį. Galbūt kai kas lengvabūdiškai numos ranka, sakydami, kad pritrūkus medžiagų ne bėda nuvykti į pardavimo tašką ir pasipildyti turimą medžiagų rezervą. Tai tiesa. Tačiau kruopštus planavimas yra ne vien apie tai. Prieš akis turėdami būsimą projektą ir skaičiuodami reikiamų medžiagų kiekį, mūsų komandos profesionalai gali taip pat įvardinti silpnąsias projekto vietas ir trūkumus, kurie praėjus tam tikram skaičiui metų gali pradėti kelti problemų. Žinodami silpnąsias vietas ir susidūrę su sistemos gedimu, jau preliminariai žinosite, kur galėtų slypėti problema. Be to, reikia atkreipti dėmesį, kad kruopštus planavimas 9 iš 10 atvejų padeda išvengti klaidų, o tuo pat metu ir atlikti darbą itin operatyviai – taip, kaip ir buvo planuota, nenukrypstant nuo darbų atlikimo terminų. Detalus pasiruošimas – trumpiausias kelias geriausio rezultato link!

Profesionalų darbą ir kokybišką įrengimą. Džiaugiamės savo komandoje turėdami savo srities profesionalus – tik jų dėka galime pasiūlyti garantuotos kokybės paslaugas. Kodėl svarbu, kad inžinerinius tinklus įrengtų profesionalai? Tam yra keletas priežasčių. Visų pirma, profesionalumas reiškia didelę patirtį. Vadinasi, jūsų objektas besidarbuojantiems prie projekto ir jo įrengimo bus ne pirmas, ir juo labiau ne dvidešimtpirmas. Profesionalams, kurie nuolat dirba šioje srityje, yra paprasčiau pastebėti galimus projekto trūkumus, kokybiškiau atlikti darbą, taip pat ir patarti užsakovui vienu ar kitu inžinerinių tinklų įrengimo klausimu. Kadangi tai yra paslauga, kuriai labai svarbus ir praktinis patyrimas montuojant inžinerinius tinklus, prižiūrint darbą ir šalinant atsiradusius trūkumus arba gedimus. Didelė patirtis leidžia išvengti daugybės klaidų ir trūkumų, kurie iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti esantys smulkmenos, tačiau galintys turėti nemažos reikšmės metų eigoje. Sklandus darbas ir didelė patirtis taip pat lemia ir tai, kad darbas vyksta greičiau, o nuo pateiktų terminų nukrypstama tik išimtiniais atvejais. Mums rūpi darbų kokybė, todėl didelį dėmesį skiriame darbuotojų profesionalumui, kvalifikacijos kėlimui ir domėjimuisi naujovėmis. Džiaugiamės, kad tai pasiteisina – darbai atliekami kokybiškai ir greitai, o tai neabejotinai palieka puikius įspūdžius mūsų užsakovams.

Priežiūrą. Be to, kad kruopščiai apskaičiuojame projekto sąnaudas ir užtikriname kokybiškus darbus, taip pat ir pasirūpiname darbo organizavimu, įrengimo eigos ir darbo laikantis saugos taisyklių priežiūra. Taip pat užsiimame ir projektų rengimo priežiūra, reikalingų dokumentų bei leidimų gavyba bei kitu su inžinerinių tinklų įrengimu susijusių dokumentų rengimu. Tokiu būdu siekiame taupyti savo klientų laiką ir pasiūlyti paslaugą, atliekamą nuo A iki Z, pavesdami ją savo srities profesionalams. Galbūt skeptikai paklaus: „Kam dar yra reikalinga priežiūra, jeigu darbą ir taip atlieka profesionalai?“. Atsakymas labai paprastas – norint įvykdyti darbą profesionaliai, būtina, kad jis būtų peržiūrėtas. Tokiu būdu savotiškai apsidraudžiame, kad darbas yra atliktas išties preciziškai, o taip pat ir tam, kad ateityje galinčių iškilti problemų tikimybė būtų kiek įmanoma mažesnė. Tuo tarpu, jeigu problema ir atsirastų, mums svarbu, kad ji būtų minimali. Tai reiškia – reikalaujanti kuo mažiau rūpesčio bei finansinių išteklių. Būtent profesionalų darbas ir jo priežiūra mums leidžia pasiekti tiek mus, tiek klientus džiuginančių rezultatų.

Detalią informaciją apie pasirengimą vykdyti projektą, jo eigą, reikalingus išteklius ir sąnaudas, o taip pat ir atsakymus į kitus su inžinerinių tinklų įrengimu susijusius klausimus, galite gauti susisiekę su mumis nurodytais kontaktais.